O ZNAČCE ALCINA

Německá značka ALCINA nabízí kompletní sortiment pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. Dobře ví, že každý z nás je jedinečný, a své přípravky proto vyvíjí s ohledem na individuální potřeby různých typů pleti a vlasů.

Vysoká kvalita, bezpečnost a účinnost to jsou hlavní priority značky. Díky velmi úzké spolupráci vědců a dermatologů má ALCINA cenné zkušenosti v oboru farmacie a kosmetiky. Vývoji produktů předchází důkladný výzkum ve vlastním Institutu Dr. Wolff. Přípravky splňují ty nejpřísnější farmaceutické normy, prochází náročnými dermatologickými testy a jejich kvalita je ověřována na německých klinikách a univerzitách.

ALCINA, jejímž výrobcem je rodinná firma Dr. Kurt Wolff s historií sahající až do roku 1905, má nyní zastoupení v 15 zemích světa. V České a Slovenské republice ji pro svou práci v salonech používá více než 1000 kosmetiček a kadeřnic.

Pleťová kosmetika

Pěsticí přípravky ALCINA vynikají prokazatelnou účinností a představují cílenou péči pro specifické potřeby různých typů pleti. Jsou vzájemně sladěny tak, aby je bylo možné efektivně vrstvit a kombinovat dle aktuálních potřeb pokožky, což při práci umožňuje maximální svobodu.

Dekorativní kosmetika

V sortimentu dekorativní kosmetiky ALCINA najdeme řadu základních přípravků, které patří ke každodenním nezbytnostem každé ženy. Limitované módní kolekce pak do nabídky vnáší hravost a vášeň.

Vlasová péče & styling

Péče o vlasy je zejména o důvěře. ALCINA proto nabízí spolehlivé, účinné a vzájemně kombinovatelné přípravky vyvíjené s ohledem na nejrůznější potřeby zákazníků. Stylingové produkty pak vynikají příjemnou texturou a inovativním složením, takže s nimi jednoduše vytvoříte kreativní a osobitý vzhled.

BARVY NA VLASY

Barvení, tónování, zesvětlování… S barvami  ALCINA Colors svým zákazníkům splníte každé speciální přání. S našimi barvami docílíte perfektního krytí, zářivosti a výjimečného lesku. Kombinace s krémovými oxidanty zaručuje snadné používání a maximální trvanlivost.

REFERENCE

od našich spokojených zákazníků

Chcete mít kosmetiku ALCINA i ve svém salonu nebo o ní zjistit více?